Podpis elektroniczny umożliwiający rejestrację fundacji w PRS

Elektroniczny system KRS został wprowadzony w celu usprawnienia procedur rejestracyjnych, aktualizacyjnych oraz wielu innych związanych z prowadzeniem firm w Polsce. Modernizacja systemu KRS trwała dosyć długo, ale warto było poczekać, aby system działał sprawniej.

Jedną z zapowiadanych zmian jest umożliwienie przeprowadzenia procedury rejestracji fundacji w systemie PRS.

O tym pisaliśmy tutaj.

Warto zaznaczyć, że decydując się na założenie fundacji przez Internet trzeba pamiętać o konieczności posiadania podpisu umożliwiającego potwierdzenie tożsamości oraz wysłanie niezbędnych wniosków i formularzy rejestracyjnych.

Do wyboru mamy:

  • profil zaufany
  • kwalifikowany podpis elektroniczny

Wielu przedsiębiorców oraz właścicieli fundacji decyduje się na wyrobienie kwalifikowanego podpisu elektronicznego, ponieważ posiada on szersze zastosowanie:

  • możliwość zawierania umów
  • możliwość podpisywania dokumentów
  • załatwianie spraw sądowych
  • załatwianie spraw urzędowych

i wiele innych usprawniających prowadzenie fundacji.

×
Zamów rozmowę

Rejestracja fundacji od 3800zł netto
Usługa rejestracji fundacji wyceniana jest indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta oraz posiadaną dokumentacją.
Zamów rozmowę